Talat Studio – specializuota turinio rinkodaros agentūra teikianti komunikacijos paslaugas prabangos bei laisvalaikio prekių ženklams. Profesionaliai veikiame mados, grožio, sveikatingumo, gastronomijos, turizmo bei svetingumo ir kultūros sektoriuose. Esame tikri, kad pasiekti didžiausią sėkmę ir užmegzti tvarius verslo ir kliento ryšius įmanoma tik kuriant išliekamąją vertę, todėl savo darbuose akcentuojame ilgalaikiškumą ir strateginį mąstymą. Netikime vieno šablono galia, tad siekdami išryškinti prekės ženklo autentiškumą kiekvienam kuriame individualias viešųjų ryšių strategijas bei taktikas. 

Siaura agentūros specializacija tai mūsų privalumas suteikiantis galimybę dar atidžiau įsigilinti į rinkos situaciją, klientų bei potencialios auditorijos poreikius. Nuolat kruopščiai ir atsakingai analizuodami šalies bei pasaulio aktualijas pastebime ir galime numatyti būsimas komunikacijos tendencijas, tad savo partneriams visada padedame būti žingsniu priekyje.


Turinio rinkodaros agentūros Talat Studio įkūrėja Greta Talat-Kelpšaitė komunikacijos srityje dirba jau septynerius metus. Ilgą laiką patirtį kaupė dirbdama žurnaliste didžiausiose Lietuvos naujienų portalų bei laikraščių redakcijose, tad puikiai pažįsta žiniasklaidos virtuvę. Taip pat tobulinosi dirbdama kultūros įstaigose bei komunikacijos agentūroje, kur mokėsi iš aukščiausios kvalifikacijos specialistų. Universitete baigė meno bei komunikacijos krypties studijas. Dalyvavo stažuotėse bei mokymuose ir sėmėsi žinių iš geriausių srities profesionalų Lietuvoje, Italijoje bei Singapūre.